Торти на замовлення. Весільні торти. Дитячі торти, ювілейні, корпоративні, дорослі, тематичні торти на замовлення у Сімферополі. Шоколад, гарячі і солодкі десерти, сувеніри та подарунки з шоколаду, марципану і мармеладу. Квіти з цукрової мастики. Шоколадні картини, цукерки та печиво ручної роботи. Школа Юного кондитера. Самий Великий Торт України і Криму! Рецепти тортів. Кулінарні рецепти

Наші торти

Наша продукція

торт

Торт морський. Торти на морську тему

Торт морський. Торти на морську тему
Тематика морських тортів така, що вони підходять практично до будь нагоди, будь то День Народження або дитяче свято з морськими зірками, весілля в морському стилі, корпоратив або виїзне захід на березі моря. Тому нижче я хочу показати Вам добірку своїх тортів на морську тему.

Торт на хрестини. Торт на хрещення

Торт на хрестини. Торт на хрещення
Торти на хрестини можуть бути будь-яких форм і розмірів - від традиційних тортів на Водохреща до тортів-новинок з топінгом та іншими проявами почуттів. :-)

Торт для чоловіка зі зброєю. Торт на 23 лютого в армійському стилі. Фото

Торт для чоловіка на 23 лютого і День Народження. Торт із зброєю для чоловіків з Днем Захисника Вітчизни з мастики
Ось такий торт для чоловіка може служити відмінним чоловічим подарунком не тільки на День Народження, але і як торт на 23 лютого, і тому він був пофарбований у "армійські кольори" хакі. В якості прикраси торта з мастики для чоловіків був обраний шоколадний пістолет, а самі цифри на були викладені шоколадними патронами.

Торт Щоденник першокласнику. Дитячий торт на 1 вересня з фото

Торт першокласнику. Дитячий торт на 1 вересня День знань з фото
У цій статті я хочу показати дитячий торт на 1 Вересня - це був торт першокласнику Давиду. Торт вийшов дуже смачним і ніжним, а головне - дуже красивим.