Торти на замовлення. Весільні торти. Дитячі торти, ювілейні, корпоративні, дорослі, тематичні торти на замовлення у Сімферополі. Шоколад, гарячі і солодкі десерти, сувеніри та подарунки з шоколаду, марципану і мармеладу. Квіти з цукрової мастики. Шоколадні картини, цукерки та печиво ручної роботи. Школа Юного кондитера. Самий Великий Торт України і Криму! Рецепти тортів. Кулінарні рецепти

Наші торти

Наша продукція

весільний торт

Торт морський. Торти на морську тему

Торт морський. Торти на морську тему
Тематика морських тортів така, що вони підходять практично до будь нагоди, будь то День Народження або дитяче свято з морськими зірками, весілля в морському стилі, корпоратив або виїзне захід на березі моря. Тому нижче я хочу показати Вам добірку своїх тортів на морську тему.

Найбільший весільний торт. Фото виїзного торта на підставці

Найбільший весільний торт. Фото ідея величезного торта на весілля
Пам'ятаєте, в одному з попередніх постів я описував, як був зроблений Самий Великий Торт на День Народження з Шапкою Мономаха ? А в цій статті я хочу показати вам один з варіантів того, як можна зробити Самий Великий Весільний Торт.

Просто красивий весільний торт. Ідея багатоярусного торта з фото

Просто гарний торт. Ідея красивого торта з фото
Кожен ярус обтягнутий цукрових мастикою і контрастує за кольором зі стрічкою. При цьому стрічка піднята на три сантиметри для того, щоб надати глибини зовнішнім виглядом весільного торта.

Підбірка красивих багатоярусних тортів на весілля і День Народження

Під катом дуже багато фотографій по-справжньому красивих багатоярусних тортів
красивий багатоярусний торт на День Народження