Торти на замовлення. Весільні торти. Дитячі торти, ювілейні, корпоративні, дорослі, тематичні торти на замовлення у Сімферополі. Шоколад, гарячі і солодкі десерти, сувеніри та подарунки з шоколаду, марципану і мармеладу. Квіти з цукрової мастики. Шоколадні картини, цукерки та печиво ручної роботи. Школа Юного кондитера. Самий Великий Торт України і Криму! Рецепти тортів. Кулінарні рецепти

Наші торти

Наша продукція

Арт-кондитерська Nikolya - Душа кондитера

Арт-кондитерська Nikolya (Ніколя), м.Сімферополь пропонує Вам широкий вибір авторських, неповторних, ексклюзивних і просто шикарних тортів від Миколи Попова. Весільні торти, дитячі торти, торти до Дня Народження, торти на Ювілей, для дитини, на весілля, корпоративні, дорослі, тематичні торти на замовлення в Сімферополі в арт-кондитерській Nikolya. Ми пропонуємо Вам Самий Великий Торт України і Криму!

Крім того, в арт-кондитерській Nikolya Ви зможете обрати вироби з шоколаду, цукрової мастики, марципану та мармеладу, шоколадні сувеніри та подарунки, шоколадні картини, виконані шоколадом по шоколаду! Подарунки на 8 березня, 23-е лютого, Великдень, Новий Рік, Різдво і будь-яке інше свято.

Новинка: квіти з цукрової мастики! Микола Попов відвідав семінар з англійської техніки виготовлення квітів з цукрової мастики, який проходив у Києві влітку 2011 року під керівництвом чемпіона світу Марії Шрамко (Ісландія). І відтепер ці справжні солодкі квіти представлені у нас в арт-кондитерській Nikolya.

Для дітей в арт-кондитерській проходить Школа Юного кондитера. Окремо від залу для відвідувачів - кімната для проведення дитячих свят, Днів Народження і будь-якої іншої урочистої події.

Все це і багато іншого тільки у нас - в арт-кондитерській Nikolya (Ніколя), м. Сімферополь.

Все що ми робимо, ми робимо з душею!
 

Share :-)

Lets' get friends!