Торти на замовлення. Весільні торти. Дитячі торти, ювілейні, корпоративні, дорослі, тематичні торти на замовлення у Сімферополі. Шоколад, гарячі і солодкі десерти, сувеніри та подарунки з шоколаду, марципану і мармеладу. Квіти з цукрової мастики. Шоколадні картини, цукерки та печиво ручної роботи. Школа Юного кондитера. Самий Великий Торт України і Криму! Рецепти тортів. Кулінарні рецепти

Наші торти

Наша продукція

Школа Юного Кондитера

Дорогі батьки!

Якщо Ви не знаєте як організувати дозвілля Ваших дітей так, щоб час не пропало даром і Ваша дитина при етоом навчився чогось корисного, тоді Школа Юного Кондитери - це саме те, що Вам потрібно!

Школа Юного Кондитери - це оригінальний авторський майстер-клас від Миколи Попова, на якому найзнаменитіший кондитер нашого міста поділиться секретами своєї майстерності абсолютно з будь-якою дитиною.

Заняття проходять в окремій кімнаті, спеціально обладнаній всім необхідним. А батьки зможуть в самий найближчий час спостерігати за діями своїх чад по телевізору, який буде встановлений в основному залі. При цьому діти одягають форму юного кондитера для того, щоб повністю зануритися в атмосферу солодощів і відчути всі тонкощі кондитерського мистецтва!

Темою заняття може бути ліплення з шоколаду або марципану, робота з цукровою мастикою, малювання шоколадом по шоколаду, приготування торта разом з дітьми і багато, багато іншого!

Заняття проходять кожне неділю в 14-00 для всіх дітей в возаста від 4-х років. Якщо набирається група понад 15 осіб, проводиться додаткове заняття в 12-00 або в 16-00 за попередньою домовленістю. Вартість заняття складає 40 грн, а приготоване виріб дитина забирає з собою.

Також Школа Юного Кондитери може бути організована в будь-який час для групи від 6-ти чоловік. Не тільки діти, а й дорослі можуть долучитися до секретів солодкого мистецтва на Школі Миколи Попова.

Якщо Вас зацікавила така можливість, Ви можете записатися на Школу Юного Кондитер, заповнивши форму .

 

З повагою
Микола Попов

 

Share :-)

Lets' get friends!